O nas

W naszym gabinecie pracują magistrowie Fizjoterapii którzy ukończyli studia dzienne na uczelniach:

  • Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu,
  • Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu,
  • Uniwersytet Medyczny w Poznaniu.

Staramy się aby nasza praca odznaczała się holistycznym podejściem do pacjenta. Naszą wiedzę pogłębiamy poprzez ciągłe uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach zawodowych, konferencjach oraz wolontariatach. Oprócz dyplomów ukończenia uczelni wyższych posiadamy certyfikaty ukończonych kursów. Więcej TUTAJ.


Korvita Plus powstała w roku 2005. Początkowo prowadziła zajęcia fitness (yoga, aerobic, step), ćwiczenia rehabilitacyjne oraz masaże. Od roku 2007 prowadzimy specjalistyczne zabiegi rehabilitacyjne takie jak:

  • kinezyterapia
  • masaże lecznicze
  • jonoforeza
  • galwanizacja
  • laser
  • ultradźwięki prądy diadynamiczne
  • tens

itp., które działają przeciwbólowo, przeciwzapalnie, przeciwobrzękowo. W tym czasie rozpoczęliśmy również działalność w zakresie kosmetologii – laseroterapia, mezoterapia igłowa, mikrodermabrazja, oczyszczanie ultradźwiękami, likwidacja zmarszczek, masaż próżniowy oraz dietetyki. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego gabinetu. Więcej informacji o zabiegach TUTAJ.


Mgr Agnieszka Kaźmierska – Fizjoterapeuta, kosmetolog i dietetyk

mgr Agnieszka Kaźmierska

Z zawodu jestem fizjoterapeutą, kosmetologiem oraz dietetykiem – specjalistą medycyny żywienia. Ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego w Poznaniu oraz Uniwersytet Medyczny również w Poznaniu. Oprócz prowadzenia własnego gabinetu, zajmuję się prelekcjami, wykładami i piszę artykuły do gazet. Jestem doktorantką Podyplomowego Niestacjonarnego Studium Metodologii Badań Naukowych Wydziału Lekarskiego II Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Zapraszam Państwa serdecznie do naszego gabinetu.

Polecamy się jeżeli chcecie poprawić wygląd zewnętrzny, wprowadzić odpowiednią dietę, wypełnić zmarszczki, bruzdy, polepszyć kondycję skóry twarzy i ciała. Zabiegi kosmetologii estetycznej oraz indywidualnie dobierana dieta sprawi, że poczują się Państwo jak nowonarodzeni.

Jesteśmy również placówką specjalizującą się w usprawnianiu pacjentów ze schorzeniami narządu ruchu. Jeżeli cierpisz na bóle pleców, kolan, szyi lub przeszedłeś operację ortopedyczną taką jak rekonstrukcja więzadeł czy wymiana stawu to jest to miejsce właśnie dla Ciebie. Oferujemy bezpłatne konsultacje fizjoterapeutyczne oraz fachową pomoc. Wyróżnia nas indywidualne podejście, każda terapia poprzedzona jest szczegółowym badaniem narządu ruchu i planowana indywidualnie. W miłej atmosferze i bez pośpiechu skupimy się na każdym problemie i poszukamy sposobu na jego rozwiązanie. Nasi terapeuci to doświadczeni specjaliści stale podnoszący swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach podyplomowych oraz konferencjach naukowych.

Po ciężkim dniu oferujemy również aktywny wypoczynek na zajęciach fitness lub relaks w postaci masażu i sauny.

Pozdrawiam serdecznie,
Mgr Agnieszka Kaźmierska