Dietetyk

Agnieszka Kaźmierska - doświadczony dietetyk z Poznania

Mgr Agnieszka Kaźmierska to doświadczony dietetyk z Poznania. Od wielu lat pomogła i wciąż pomaga setkom ludzi z problemami natury żywieniowej – prowadzi rzetelne i profesjonalne konsultacje, uprzednio dokonując głębokiej analizy i badań składu ciała pacjenta oraz przeprowadzając testy nietolerancji pokarmowych. Dba o komfort i dobre samopoczucie, podchodząc indywidualnie do każdego przypadku. Pani Agnieszka to dietetyk, któremu warto zaufać – przekonaj się sam! Umów się na kompleksową wizytę do naszego gabinetu już dziś!


Jak możemy Ci pomóc?

Jako dietetyk z wieloletnim doświadczeniem, w Anies proponujemy zróżnicowane usługi, dostosowane do każdego rodzaju potrzeb żywieniowych. Jesteśmy gotowi pomóc osobom z wieloma chorobami dietetycznymi. m.in. z otyłością, nadwagą, cukrzycą, niedożywieniem, chorobami żołądka, wątroby czy nawet osteoporozą.

Każdy, kto chce odzyskać dawną sprawność i polepszyć swoje zdrowie, powinien przede wszystkim zacząć od swojej codziennej diety. Nie jest to jednak takie łatwe, szczególnie jeśli zmagamy się z uzależnieniami lub po prostu nie mamy odpowiedniej wiedzy. W Anies możesz liczyć na naszą pomoc w tym zakresie – dietetyk Agnieszka Kaźmierska najpierw przeprowadza szczegółowy wywiad żywieniowy, badania na nietolerancje pokarmowe oraz kompleksową analizę składu ciała pacjenta (m.in. pomiar tkanki mięśniowej i tłuszczowej, kostnej czy pomiar wody w organizmie). Wszystko po to, aby przygotować dietę jak najlepiej dopasowaną do potrzeb i zdrowia pacjenta. Posiłki są dopasowane również do jego grupy krwi, gdyż ma ona kluczowe znaczenie.

SPRAWDŹ CENNIK NASZYCH USŁUG


Bezpieczna dieta, skuteczne wyniki!

Zadaniem dietetyka jest pokazanie pacjentowi, że troska o zdrowe odżywianie może być rzeczą przyjemną, a nie przykrym obowiązkiem. Dlatego dbamy o to, aby posiłki były urozmaicone i łatwe do przyrządzania. Bierzemy pod uwagę charakter i preferencje pacjenta, tak aby dania nie odbiegały jego aktualnym gustom smakowym. Staramy się zachować zdrowy kompromis, którego celem jest szybka, bezpieczna i skuteczna droga do poprawienia jakości życia pacjenta.

Oferujemy swoje usługi nie tylko osobom cierpiącym na choroby dietetyczne. Zapraszamy również sportowców, a także tych zabieganych, którzy nie mają czasu lub pomysłu na to, jak zdrowo się odżywiać na co dzień. Obiecujemy pozytywne wyniki – przyjdź do nas na konsultacje, a sam się przekonasz, jakie to łatwe!

ZOBACZ NASZE PORADY


Dlaczego warto skorzystać z pomocy dietetyka?

Problem nadwagi i otyłości dotyka coraz szerszego odsetka osób. Przykre jest to, że coraz częściej dotyczy on dzieci i młodzieży. Wpływ ma na to niezdrowa, najczęściej przetworzona dieta, a także zbyt mała aktywność fizyczna. Zarówno my dorośli, jak również i nasze dzieci żyjemy w ciągłym pędzie i zabieganiu. Jemy na mieście, kupujemy gotowe jedzenie, a w samochodzie spędzamy dziennie kilka godzin. Z pomocą dietetyka możliwa jest zmiana nie tylko samego stylu życia, ale również i myślenia. Często żyjąc w tym zabieganiu, całkowicie zapominamy o tym, że najważniejsze w życiu jest zdrowie. Bez niego tak naprawdę nie jesteśmy w stanie osiągnąć zupełnie niczego. Czy dietetyk z Poznania to dobry wybór? Jak najbardziej tak!

Z ofertą przychodzi Państwu nasze Centrum Zdrowia i Urody Anies. Wśród personelu naszej placówki, znajduje się doświadczony dietetyk, świadczący kompleksową pomoc wszystkim tym osobom, które borykają się z problemami zaburzeń odżywiania, z otyłością czy nadwagą, a także i zbyt małą wiedzą, by wiedzieć jaką dietę stosować, aby była ona pełnowartościowa, dobrze zbilansowana i co ważne, smaczna.

Korzyści wynikających ze współpracy z dietetykiem z Poznania jest bardzo dużo. Na pewno dzięki niemu można zmienić swoje nastawienie względem zdrowego stylu życia i chęci zmian na lepsze. Często to właśnie dopiero dietetyk potrafi otworzyć oczy na pewne problemy, jednocześnie wskazując sposoby jak najlepszego funkcjonowania, w tym stawiania na pełnowartościową dietę i jak największą dawkę ruchu każdego dnia. Decydując się na współpracę z Anies, każdy z Państwa otrzyma fachowe doradztwo, profesjonalne konsultacje i odpowiednio dopasowane do Państwa potrzeb wizyty, tak, aby razem z pomocą dietetyka, móc zmienić swoje życie na lepsze i co ważne, zdecydowanie bardziej zdrowe.


Dietetyk - nie tylko na odchudzanie

Bardzo często słowo dietetyk kojarzy nam się przede wszystkim z odchudzaniem, a co za tym idzie z katorżniczą dietą, wyrzeczeniami, ciągłym głodem i totalnym brakiem siły. Czy tak to jednak wygląda? Oczywiście, że nie! Dietetyk z Poznania Agnieszka Kaźmierska jest osobą, z pomocą której można przede wszystkim zmienić zdanie odnośnie diet i tego wszystkiego, co jest z nimi związane. Taka osoba pozwala zupełnie inaczej spojrzeć na temat diety, a jednocześnie i problemów, z jakimi zmaga się pacjent.

Warto jednak w tym miejscu zaznaczyć, iż z pomocy dietetyków korzystają nie tylko osoby chcące zrzucić zbędne kilogramy, żeby wyglądać lepiej, bardziej atrakcyjnie czy pewnie siebie. Oczywiście wiadomo, iż aspekt wizualny odgrywa bardzo ważną rolę i na nim właśnie należy skupić się w pierwszej kolejności, jednak równie ważny, jeśli nie ważniejszy jest tutaj i aspekt zdrowotny i o to doświadczony dietetyk z Poznania dba w sposób szczególny. Nadprogramowe kilogramy wpływają znacząco na funkcjonowanie organizmu. Głównymi chorobami wywołanymi przez nadwagę i otyłość są problemy ze strony układu krążenia, wysokie stężenie lipidów, nadciśnienie tętnicze, cukrzyca typu 2, a także schorzenia ze strony pęcherzyka żółciowego, problemy z oddychaniem, u kobiet zaburzenia miesiączkowania wywołane zmianami hormonalnymi. Ponadto, nadwaga prowadzi do zwyrodnień stawów, do problemów natury psychicznej, a nawet i do rozwoju nowotworów. Dietetyk z Poznania pracujący w Centrum Zdrowia i Urody Anies, z pewnością jest w stanie znaleźć przyczynę problemu i zaproponować jak najlepsze dla danej osoby rozwiązanie, takie, które pozwoli jej systematycznie, miesiąc po miesiącu zrzucać zbędne kilogramy.


Zapraszamy na konsultacje

Jeżeli potrzebny Ci skuteczny i sprawdzony dietetyk, to lepiej trafić nie mogłeś. Pani Agnieszka z sumiennością i wyczuciem potrafi dostosować dietę pod potrzeby pacjenta – przeprowadza kompleksowe badania i analizę, zapewniając bezpieczeństwo jego organizmu i zdrowia. Pomogła już wielu – z Poznania i nie tylko. Zachęcamy do kontaktu – zacznij zdrowo się odżywiać dzięki Anies!