Dietetyk

Agnieszka Kaźmierska - doświadczony dietetyk z Poznania

Mgr Agnieszka Kaźmierska to doświadczony dietetyk z Poznania. Od wielu lat pomogła i wciąż pomaga setkom ludzi z problemami natury żywieniowej – prowadzi rzetelne i profesjonalne konsultacje, uprzednio dokonując głębokiej analizy i badań składu ciała pacjenta oraz przeprowadzając testy nietolerancji pokarmowych. Dba o komfort i dobre samopoczucie, podchodząc indywidualnie do każdego przypadku. Pani Agnieszka to dietetyk, któremu warto zaufać – przekonaj się sam! Umów się na kompleksową wizytę do naszego gabinetu już dziś!


Jak możemy Ci pomóc?

Jako dietetyk z wieloletnim doświadczeniem, w Anies proponujemy zróżnicowane usługi, dostosowane do każdego rodzaju potrzeb żywieniowych. Jesteśmy gotowi pomóc osobom z wieloma chorobami dietetycznymi. m.in. z otyłością, nadwagą, cukrzycą, niedożywieniem, chorobami żołądka, wątroby czy nawet osteoporozą.

Każdy, kto chce odzyskać dawną sprawność i polepszyć swoje zdrowie, powinien przede wszystkim zacząć od swojej codziennej diety. Nie jest to jednak takie łatwe, szczególnie jeśli zmagamy się z uzależnieniami lub po prostu nie mamy odpowiedniej wiedzy. W Anies możesz liczyć na naszą pomoc w tym zakresie – dietetyk Agnieszka Kaźmierska najpierw przeprowadza szczegółowy wywiad żywieniowy, badania na nietolerancje pokarmowe oraz kompleksową analizę składu ciała pacjenta (m.in. pomiar tkanki mięśniowej i tłuszczowej, kostnej czy pomiar wody w organizmie). Wszystko po to, aby przygotować dietę jak najlepiej dopasowaną do potrzeb i zdrowia pacjenta. Posiłki są dopasowane również do jego grupy krwi, gdyż ma ona kluczowe znaczenie.

SPRAWDŹ CENNIK NASZYCH USŁUG


Bezpieczna dieta, skuteczne wyniki!

Zadaniem dietetyka jest pokazanie pacjentowi, że troska o zdrowe odżywianie może być rzeczą przyjemną, a nie przykrym obowiązkiem. Dlatego dbamy o to, aby posiłki były urozmaicone i łatwe do przyrządzania. Bierzemy pod uwagę charakter i preferencje pacjenta, tak aby dania nie odbiegały jego aktualnym gustom smakowym. Staramy się zachować zdrowy kompromis, którego celem jest szybka, bezpieczna i skuteczna droga do poprawienia jakości życia pacjenta.

Oferujemy swoje usługi nie tylko osobom cierpiącym na choroby dietetyczne. Zapraszamy również sportowców, a także tych zabieganych, którzy nie mają czasu lub pomysłu na to, jak zdrowo się odżywiać na co dzień. Obiecujemy pozytywne wyniki – przyjdź do nas na konsultacje, a sam się przekonasz, jakie to łatwe!

ZOBACZ NASZE PORADY


Zapraszamy na konsultacje

Jeżeli potrzebny Ci skuteczny i sprawdzony dietetyk, to lepiej trafić nie mogłeś. Pani Agnieszka z sumiennością i wyczuciem potrafi dostosować dietę pod potrzeby pacjenta – przeprowadza kompleksowe badania i analizę, zapewniając bezpieczeństwo jego organizmu i zdrowia. Pomogła już wielu – z Poznania i nie tylko. Zachęcamy do kontaktu – zacznij zdrowo się odżywiać dzięki Anies!